Comutator HELLA 6FG002312001
Cod Produs: 6FG002312001 Categorie:
Producator
0737.072.080 contact@autorepublic.ro
Ne puteți contacta direct L-V: 10:00-18:00
Plateste in rate online si la sediu
Plateste in 3 rate, fara dobanda, prin card Avantaj
Serviciu rapid de livrare, iti livram GRATUIT produsele dorite pana la tine in casa
Consultanta tehnica de specialitate
Retur in 15 zile
Tip control :: Actionare balansare | Nr. de cuplaje :: 3 | Specificatii de asamblare :: insurubat | Capacitate de incarcare la 12V :: 5A | Capacitate de incarcare la 24V :: 2A | Culoare :: crom | Functie comutator combinat :: Comutator cu schimbare | Ale